Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela modelleri genel kullanım alanları ofislerdir. Bu tabelada çoğunlukla kullanılan malzeme pleksiglass olup, müşteri isteğine göre tabela yerine sadece vinil baskı veya folyo kaplama da yapılabilmektedir. Bu tamamen size ve şirketinizin dekoruna bağlıdır. Ofislerde tercih edilen yerler genel olarak danışma ve sekreterlik arkası veya ofis girişlerinin bulunduğu alanları hemen karşı cepheleri seçilmektedir. Kurumsallığı ön plana çıkarmak için ofis ortamındaki en önemli reklam tabela modellerinden biridir banko arkası koyulan tabela.

Banko arkası tabelalar pleksi, paslanmaz krom, lamplex ve forex üzeri folyo sıvama olarak birçok farklı model ve yapıda geniş ürün ve malzeme seçeneği bulunmaktadır. Şirketler genel olarak tabelanın kurumsallık yapısını yansıtan bir nesne olduğunun bilincinde oldukları için bu tarz model ve malzemede tabelaları ofis ve şirketlerine yaptırmayı uygun bulmuşlardır.

Farklı, yenilikçi ve modern tasarımları ile Ayrıntı Tabela Reklam bu tabela

lar sayesinde görsel açıdan ofisinizde şık bir görüntü oluştururken, aynı zamanda marka bilinirliğinizi akıllara kazıyacaktır. Ofis Tabelaları ve banko arkası tabela modellerimizden bazıları aşağıdadır.


ZADIG VOLTAIRE

Turk Net

Estage

Charismom

Pekintaş

Dbc İstanbul

Snog Rooms Suites

Altıntaş Holding

Birikim

Bosna Yapı

Ena Gayrimenkul

Doğru Cevap

Hukuk Bürosu

Ortodonti

Türkiye Hastanesi

Fatih Otomotiv

Zomato

Effect

Wısh More Hotel Istanbul