KROM HARFLER

Genellikle görsellik açısından günümüzde krom harf tabelalar daha çok tercih edilmektedir. Çoğunlukla krom harf tabelalar uzun ömürlü olacak şekilde dizayn edilmektedir. Krom harf tabelaların hazırlanışında pek çok malzemeden yararlanılmaktadır. Örneğin; alüminyum, krom, pleksi ve gold krom malzemelerinden üretimi yapılmaktadır. Bu malzemelerden üretimi yapılan krom harf tabelaları her mevsimde hava koşullarına uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca uzun ömürlü olması açısından pek çok iş yeri sahipleri krom harf tabelalarını tercih etmektedir.

Tabela üretiminde kullanılan krom malzeme genel olarak daha dayanıklıdır ve kesinlikle paslanma problemleri yaşanmaz. Krom malzemesi parlak olduğu için sadece tabela yapımında değil, sert yüzeye sahip olduğu için dekor amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Krom harf tabelalarının yapımı tamamı ile el işçiliğidir. Kişinin isteğine bağlı olarak krom harf tabelaları ışıklı ve ışıksız olarak da hazırlanmaktadır.

Krom harf tabelalarının arasına uygulanan pleksi ile ışıklı file harfleri mevcut olmaktadır.çoğunlukla krom harf tabelaların içerisine yerleştirilen ledler sayesinde tabela daha hoş ve güzel görünmektedir. Bu tabelaları aydınlatmak için bazen florasan sistemi uygulanmaktadır. Bir kuruluşun ya da markanın tanıtımı açısından tabelalar çok büyük önem taşımaktadır. Kişinin isteği doğrultusunda krom harf tabelalar görsel tasarım olarak farklı şekillerde dizaynı yapılmaktadır.


RIVIERA MAISON

VAKKO

MATBAH

LAMODA

MEKHANN

KARDEŞLER ASTAR

KURUÇEŞME KAHVESİ VESTELLENİYOR

FABERLIC

SR AYDINLATMA